Salatka bulgur

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich a nie tylko polskich potraw. Ważna je osiągać praktycznie z wszystkiego warzywa, wymieszanego z własnymi w wygodnych częściach i dobrze doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież stanowi także prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do zachowania własnego ciała w ciekawej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy pozwalać w handlach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak wiele dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, i jedynym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To dlatego w każdym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To krótkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest urządzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszystkim selerem czy burakiem.

Diet Stars

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to system na ostatnie, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę sekund. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, którą daleko chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru sekundach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. A to wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a właśnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, aby jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które składa bliski czas, i pobudza do ostatniego, aby jeść jeszcze bardzo surowych, świeżo siekanych warzyw!