Krajalnica hbs 250

Wszyscy cenimy dania i maszyny, które w dowolny sposób wyręczają nas w sztuki, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę pracownikowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że stanowi więc odpowiednie urządzenie gastronomiczne, które stanowi niezastąpione w wszystkiej placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a też w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, ponieważ nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupienie znacznej kwocie produktów spożywczych, jak to było w tokach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę sporej liczbie konsumentów zgromadzonych w handlu. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic dana jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, jak również średniej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest popularna oraz silna.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w bezpośredniej budowie jest ostrzarkę, która ułatwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi artykuł w podobne plastry o grubości do 16 milimetrów. Wyposażenie jest jasne w eksploatacji i wygodne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż czyni ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy korzystając z rączki włożonej do stołu. Narzędzie stanowi bardzo higieniczne i pomocne dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które zapoznają się z krojoną żywnością wykonane są ze określeni nierdzewnej. Co wpływa, że nie ma szans ku temu, by powstała rdza na częściach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a dlatego ważna ją dokładnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja i duża możliwość zdemontowania krajalnicy.